Litania do małej Arabki

Pogotowie duchowe


Jeśli chcesz poprosić o modlitwę, albo ją komuś ofiarować, wpisz się w komentarzu, podając imię, intencję modlitwy bądź chęć jej podjęcia. Gdybyś chciał poznać szczegóły, napisz do mnie przez 'KONTAKT'.


Wasze intencje są na bieżąco otaczane naszą duchową opieką. Pamiętam o Was przy ołtarzu Pańskim. We wspólnotach 'W mocy Ducha' oraz 'W Imię Jezusa' modlimy się za Was na cotygodniowych spotkaniach i w naszych prywatnych modlitwach. Trwajmy w duchowej łączności. I pamiętajcie, że Pan Bóg jest bardzo dobry.


8 komentarzy:

 1. Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Kamili i Szymka, o ich jedność małżeńską. Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę w intencji kolegi Tomasza o trzeźwość i porzucenie nałogów. Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapalam świeczkę w tej intencji przed mała Arabką

   Usuń
 3. Bardzo proszę o gorącą modlitwę o Miłosierdzie Boże dla śp. Piotra, który zginął wczoraj na nartach. Żył w związku niesakramentalnym i nie korzystał z Sakramentów św. Dziękuję, Danuta

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o modlitwę za duszę Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Dziękuję. Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęść Boże
  chciałam prosić o modlitwę o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej tzn. wolności finansowej, łaskę błogosławieństwa Bożego dla mojej działalności artystycznej, potrzebne talenty i Boże inspiracje.

  Chciałam również prosić o modlitwę o Dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny, o objawienie nam serca Ojca i wylanie na nas Jego miłości. Uzdrowienie z pychy, ślepoty i głuchoty duchowej

  Serdeczne Bóg zapłać
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby gastrologicznej.prosze żeby przeszły boleści żeby lekarz wiedział co robic.
  Jezu ufam Tobie
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o modlitwę dla Olgi, o zdrowie i siłę do walki z rakiem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje Słowo. Niech Cię Pan prowadzi.

Free Contact Form